Dünya Kupası Kampanyası Olacak Mı

Dünya Kupası Kampanyası Olacak Mı?

Bets10 Dünya kupası turnuvası için çok önceden hazırlığa başlamış bir site olarak elbette ki bazı kampanyalar yapacaktır. Üstelik yapmaya karar vermiş olduğu kampanyaların detayları bile şu an pek çok kullanıcı tarafından değerlendirme aşamasına geçirilmiştir. Bets10 kampanya hazırlığını çok uzun süre planlayarak en fazla kazançların ortamını oluşturmuştur. Dünya kupası için de bu şekilde bir yöntem kullandığını kampanya için iki farklı kısım oluşturduğunu belirterek doğrulamıştır. Evet Bets10 sitesi turnuvaya iki farklı kampanya seçeneği oluşturduğunu açıklamıştır. Canlı bahis sektörünü her daim diri ve canlı bir şekilde tutmaya özen gösteren bu site kendi içerisinde ki sahip olduğu oyunlarla ilgili kampanyaya birkaç önemli detay hazırlamıştır.

Dünya Kupası Kampanyası Olacak Mı?

Detayları incelediğimiz zaman kampanyanın katılım sağlayacak olan üyelere kazanç sağlanmaması mümkün değildir. Doğru adımlar ve istenilen puanların toplanmasıyla  bu sene yapılacak olan turnuvanın kazanç ortalaması arasında sizler de yer alabilirsiniz. Bets10 sitenin yapacağı kampanyaları iki farklı tarihler arasında yapacağını görebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için sitenin belirtmiş olduğu tarihler arasında kampanya sayfaları ziyaret edilmelidir. Tarihler dememizin sebebi ise iki çeşit kampanyanın iki farklı tarih aralığında piyasaya sürülecek olmasından kaynaklıdır. Bets10 üyeleri bu tarihlere gelene kadar en iyi yatırımları yapabilmeleri adına yapması  gereken her şeyi detayları  ile anlatmıştır. Bizler de bu kampanyanın detayları ve tüm şartları bir araya getirerek sizlere sunacağız.

Bets10 Sitesinin İlk Kampanyası Tarihi ve Açıklamaları

Bets10 ilk kampanyasını turnuvanın 21 kasım – 2 Aralık (Grup Aşaması: 1.Tur) olarak yapmaya uygun görmüştür. Tüm ayarlamaları ve şartları da bu tarihler arasında  canlı maç ve maç öncesi oluşturulan kuponlar üzerine kurmuştur. Bets10 bonus kampanyalarını yüklü bir şekilde yaptığı için kampanya da yüklü bir kupon puanları toplamayı planlanmaktadır. Birinci kampanyaya içi bu tarihlerde siteyi ziyaret eden kişiler en az 100 TL yatırarak canlı maç veya maç öncesi bir oyun işlemi açmalıdır. Bu oyun işlemi için ise en az 1.50 oranını belirlemeyi kabul etmelidir.

Yani  kuponlardan kampanya sonunda en çok puanı toplayan ilk 100 kişi arasında toplam da 150.000 TL değerinde ki ödül paylaştırılacaktır. Yani ilk kampanya da bir maç da kazanmak önemli değildir. Önemli olan şey sitenin vermiş olduğu kampanya yani turnuva günlerinde yapılan kupon puanları da en ön sırlara geçebilmektir. Bu nedenle aslında kupon puanların arasında bir yarış  halinin olacağı söylenebilir. İlk kampanyanın tarihleri ve tüm belirtilmiş olan şartları şu an da üyeler için bu şekilde düzenlenmiştir. Sitenin karlı bir ortam oluşturduğunu ve kazanmak için birden fazla şansının olacağını kupon puanlarının öne sürülmesinden anlayabilirsiniz.

Bets10 Sitesinin İkinci Kampanyası ve Açıklamaları

Bets10 ikici kampanya için turnuva süreci içerisinde ki tarihler arasından 3 Aralık – 18 Aralık  (Son 16 ve Final) olarak belirlemiştir. Aslında ikinci turnuva birinci turnuva arasında büyük şart farklılığı yoktur. Sadece sonuçlar için planlanmış olan bir kural vardır. Yani canlı maç ve maç öncesinde en az 100 TL yatırımı burada da gereklidir. Aynı zaman da oran olarak verilen 1.50 oranının da geçerliliği devam ediyor. Burada ki farka gelecek olursak yapılan kupon puanları arasında ilk 100’ e değil ilk 250 kişinin arasında girmek yeterli olacaktır. Aynı zaman zaman ödül olarak belirlenen tutar 150.000 TL değil, 300.000 TL ödül vardır.

Bu durumda Bets10 sitesinin her zamanki bonkörlüğünü kullanarak kampanya da tam olarak 450.000tl ödül vereceğini görebiliyoruz. Bets10 sitesinin bu sene yapılacak olan Dünya kupasına ne kadar detaylı bir şekilde hazırlandığını kampanya paylaşımlarından görebiliyoruz. Kampanyaları en sürekli takip etmen için Bets10 sitesinin kullanmış olduğu sosyal medya hesaplarını kontrol edebiliyorsunuz. Aynı zamanda kampanya süreci başladığı andan itibaren canlı destek hatları  da bu konuyla alakalı devreye girecektir. Tüm işlemlerinizde sizlere en iyi bilgileri sağlayabilmek amacıyla Bets10  sitesi turnuva süreci boyunca 7 gün 24 saat canlı destek hatlarını aktif olarak kullanacak ve kullandıracaktır. Bu sebeple sizler yalnızca bu süreç gelene kadar kupon yapacağınız miktarları ayarlamakla yetinmelisiniz. Kısa süre sonra kampanya başladığında en hazır halinizle işlem açmanız sizleri ilk 100 veya ilk 250 kişinin arasına sokabilir.