En Çok Freespin Veren Slot Oyunları

En Çok Freespin Veren Slot Oyunları

En çok freespin veren slot oyunları erişim anlamında sorunsuz olması ile dikkat çekerler. Özellikle girişin yapılmasının sonrasında bedava dönüş hakkını kullanarak para elde edebilirsiniz.

En çok freespin veren slot denildiği zaman birden fazla oyunun bulunduğunu hemen söylemek lazım. Mobil uyumlu olan slotlar, yabancı şirketlerde erişime açıktır. Bunlar arasında en fazla bilinen ve ilgi toplayanlar ise yazımızın ana konusunu oluşturuyor. İlgili içeriğimiz ile bunların detaylarını görebilirsiniz.

En Çok Freespin Veren Slot Oyunları; Extra Chilli Özellikleri Nelerdir?

En çok freespin veren slot oyunlarının arasında her daim Extra Chilli de yer alır. Genel özellikleri için şunları ifade etmek lazım;

 • Öncelikle ilgili oyun içinde yer alan free spin özelliğine baktığımız zaman bunun çark üzerinden elde edildiğini görmekteyiz. Bonus turunun tetiklenmesi kesinlikle yeterli olacaktır.
 • Bu sistem sayesinde toplamda 8 adet bedava dönüş hakkını kolaylıkla kazanabilirsiniz. Bunun yerine çarkın çevrilmesine devam edilmesi de mümkün olacaktır.
 • Aynı zamanda ilk çeviri ile beraber 12 tane free spin de söz konusudur.
 • Bu işlem sırasında çarpanların sayısının başarılı bir biçimde artırılması da mümkündür.
 • Ekstra biber anlamına gelen bu oyunda tam 117649 tane ödeme hattı söz konusudur.
 • Makara sayısı ise 6 olarak ifade edilmiştir.
 • En çok 20000 TL kazanım elde edilmesi noktasında sorun yoktur.

En Çok Freespin Veren Slot Oyunları; 9 Pots of Gold Özellikleri Nelerdir?

En çok freespin veren slot denildiği zaman 9 Pots of Gold oyununu unutmamak lazım. Bunun tüm özelliklerini şu şekilde sıralamak gerekiyor;

 • Scatter sembolünün çarkın çevrilmesinden sonra yakalanması free spin anlamına gelir. Bu noktada hangi makara üzerinde bulunmuş olduğunun önemi yoktur.
 • Aynı zamanda minimum olarak kazanabileceğiniz bedava dönüş hakkının 3 olduğunun altını çizmek gerekiyor.
 • Bir tur şeklinde ilgili opsiyonun sahibi olabilirsiniz.
 • 30 ise maksimum olarak ifade edilmiş olan bedava dönüş hakkı şeklindedir.
 • Bu anlamda hem para kazanmak hem de başarılı olmak çok daha basit bir hale gelir.
 • Oyunun geri ödeme yüzdesinin 96,24 olduğunu görmekteyiz.
 • İfade edilmiş olan toplam ödeme hattı ise 20 olarak dikkat çeker.
 • 5 makara üzerinden bu slot oyununa katılımı sağlayabilirsiniz.

En Çok Freespin Veren Mystery Museum Slot Oyunu Özellikleri Nelerdir?

En çok freespin veren slot oyunları ile şansını denemek isteyen kişiler için farklı opsiyonlar  mevcuttur. Mystery Museum da bunlardan birisidir.  Mısır temalı bir oyun olmasının yanı sıra özel tasarlanmış scatter sembolünün görüntülenmesi sonrasında kazanım elde edebilirsiniz.

Görüntülenecek olan sayıya göre farklılık gösterir. Örneğin 3 scatter olması durumunda oyun size tam 8 tane free spin verir. Bunun yanı sıra 4 tane olması halinde ise 10 kere bedava dönüş yapabilirsiniz. Bir diğer opsiyon ise 5 scatter sonrasında 12 tane free spinin sunulması şeklindedir.

En Çok Freespin Veren Reel King Slot Oyunu Özellikleri Nelerdir?

En çok freespin veren slot çerçevesinde Reel King oyununu da oynayabilirsiniz. En az 8 tane free spin elde edilmesi mümkündür. Bunun için kesinlikle oyun erişimi sonrasında Reel King simgesi yakalanmalıdır. Aynı zamanda maksimum olarak tanımlanmış bedava dönüş sayısının ise tam 25 olduğunu eklemek gerekiyor. İşte bu özellikleri ile bahis siteleri beklentileri karşılar.

S.S.S

En çok freespin veren slot oyunları nerede yer alır?

En çok freespin veren slot oyunları denildiği zaman bunların yabancı sitelerde bulunduğunu hemen söylemek lazım. Lisanslı olmaları sayesinde kesinlikle beklentileri sonuna kadar karşılarlar. Mobil olan uyumları öne çıkar. Tamamen Türkçe tasarlanmış olduklarının da altını çizelim. Bu noktada sorunsuz bir biçimde oyun katılımının yapılması mümkündür.

En çok freespin veren slot oyunlarına giriş nasıl yapılır?

En çok freespin veren slot oyunlarına giriş için ilk olarak başarılı ve lisanslı olan firmanın seçilmesi lazım. Bunun hemen ardından üyelik alınır. TL şeklinde aktarımın gerçekleştirilmesi mühimdir. Oyunun üstüne tıklanmasıyla beraber ilgili ekran saniyeler içinde açılır. Daha sonraki işlem ise yatırım miktarına karar verilmesidir. Bu sayede free spin de alabilirsiniz.