Free Spin Veren Slotlar Bonus

Free Spin Veren Slotlar Bonus

Free spin veren slotlar bonus ile oyun katılımı sonrasında bedava dönüş hakkını elde edebilir, bunun sonrasında ise ödeme yapmaya gerek kalmadan oyun katılımını rahatlıkla yerine getirebilirsiniz.

Free spin veren slot her zaman erişime açık olan özel oyunlardır. Dünyanın en iyi işletmeleri tarafından tasarlanmışlardır. Aynı zamanda ilgili slotların oynanışı da basittir. Bunun bilinen ve ilgi gören örnekleri hakkında bilgi sahibi olabilmek için yazımıza bakmanız yeterlidir.

Free Spin Veren Slot Bonus Moon Princess Oyunu

Free spin veren slotlar denildiği zaman farklı birçok oyun karşımıza çıkar. Moon Princess bunlardan birisidir. Özellikleri ise şöyledir;

 • Bol miktarda bedava dönüş hakkının olması kesinlikle beklentilerin karşılanması demektir. Buna göre şarj başına minimum olarak 4 tane free spin verilir. Aşk simgesinin gelmesi halinde bir 4 adet daha elde edilmesi noktasında sorun söz konusu değildir.
 • Oyun içinde yer alan yıldız simgesi kesinlikle özeldir. Bunun yakalanması halinde 5 tane free spin saniyeler içinde hesaba yüklenmiş olacaktır.
 • Ay prensesi oyunu sayesinde maksimum 8 adet bedava dönüşün sahibi olmak mümkündür.
 • Toplam kazanç miktarı 5000 TL olarak dikkat çeker.
 • Play N GO firması tarafından tasarlanmıştır.
 • Bu slot oyunu içinde toplam 5 makara ve 5 tane de ödeme hattı bulunur.
 • Minimum 0,20 TL üzerinden katılım basittir.

Free Spin Veren Slot Bonus Book of Dead Oyunu

Free spin veren slot arasında Book of Dead oyunu da mevcuttur. Ölüler kitabı olarak dilimize çevrilmesi mümkündür. Zaten adı geçen kavramın aynı zamanda bir scatter olduğunu ifade etmek gerekiyor. Bunun her makara üzerinde yakalanması noktasında hiçbir sorun söz konusu değildir. Tabi ki şansa dayalı olduğunun da altını çizmek lazım.

Slot oyununa erişim sonrasında scatter olarak tanımlanmış görselin en az 3 tane olacak şekilde yakalanması gerekiyor. Bunun ardından size toplamda 10 adet free spin sunulur. Bunun yüklenmesi çok uzun bir zaman almaz. Böylelikle bir an önce kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde farklı beklentileri sonuna kadar karşılar.

Free Spin Veren Buffalo Blitz Oyunu

Free spin veren slot kesinlikle büyük ilgi görürler. Buffalo Blitz de bunlardan birisidir. Dikkat çeken özellikleri ise şu şekildedir;

 • Free spin denildiği zaman akla gelen ilk oyunlardan birisidir.
 • 3 scatter sonrasında 8 tane free spin sunulur.
 • 4 olması durumunda bunun sayısı 15 şeklinde değişir.
 • Aynı zamanda 5 kere yakalanması halinde 25 adet free spin hemen ortaya çıkar.

Slot oyunundan daha yüksek miktarlı olacak şekilde de bedava dönüş elde edebilirsiniz. Mamut görseli bu noktada 6 kere yakalanmalıdır. Ardından 100 adet free spin hesaba saniyeler içinde tamamlanmış olacaktır. Toplam alınabilecek miktar ise tam 200 tane olması ile dikkat çeker.

Free Spin Veren Eye of Horus Oyunu

Free spin veren slot üzerinden şansınızı her daim deneyebilirsiniz. Eye of Horus oyunu web alanlarında yer alır. En az 1 en çok ise 5 tane free spin elde edilmesi mümkündür. Bunun için ise horus sembolünün ilgili makaralar üzerinde başarılı şekilde yakalanması yeterli olacaktır. Bu durum oyuna farklı bir heyecan katar. Daha çok kazanmanın da önünü açar.

S.S.S

Free spin veren slot nasıl oynanır?

Free spin veren slot her daim çok büyük bir ilgi görmesinin yanı sıra oynanışı da kolaydır. Bunun için lisanslı olan bir firmadan üyelik alınması gerekiyor. Daha sonraki aşamada ise yatırım yapılır. Oyunun üstüne tıklanmasının sonrasında özel ekran açılır. Mevcut kısımdan aktarımı yüksek tutmak esastır. Spin tuşuna basılması ile beraber süreç de tamamlanır. Bu özelliği ile beklentileri karşılar.

Free spin veren slot hangi sitelerde yer alır?

Free spin veren slotlar erişimi noktasında bir sorun söz konusu değildir. Buna göre söz konusu yabancı kökenli olan işletmeler üzerinden rahatlıkla girişi yapabilirsiniz. Firmaların kabul edilmiş lisansları söz konusudur. Mobil uyumları vardır. Tek tıkla erişim mümkündür. Üstelik resmi sitelerinde her zaman Türkçe dil opsiyonu öne çıkar. Bu özellikleri sayesinde büyük ilgi görürler.