Güvenilir Slot Siteleri Lisansları

Güvenilir Slot Siteleri Lisansları

Güvenilir slot siteleri para ödeme konusunda sorun çıkarmayan ve aynı zamanda başarılı altyapısı sayesinde üye beklentilerini karşılayan şirketlerdir. Var olan lisansları sayesinde denetime tabidirler.

Güvenilir slot siteleri, Türkçe siteleri üzerinden müşteri kabul ederken aynı zamanda oyun komisyonu izinleri ile dikkat çekerler. Firmaların geniş bir oyun skalası söz konusudur. Bunun haricinde kalmış özelliklerini öğrenmek için içeriğimize göz atmanız yeterlidir.

Güvenilir Slot Siteleri Lisansları Nelerdir?

Slot oyunları makaralı sisteme sahip olması ile dikkat çeken casino opsiyonlarıdır. Bunların yabancı işletmelerin resmi sitesinden sunulmuş olduğunu görmekteyiz. Güvenilir slot siteleri bu anlamda sahip oldukları oyun komisyonu lisansları ile dikkat çekerler. Değişik ülkelerden alınmıştır. Detayları ise şöyledir;

  • Malta oyun komisyonu lisansı bunların arasında yer alır. 2000 yılında kurulmuş olan bir işletmedir. MGA olarak kısaltılır. Aynı zamanda 2330 Euro olarak tanımlanmış bir başvuru ücreti vardır. 5 yıl ile sınırlıdır. Senelik ücreti ise 8500 Euro şeklinde karşımıza çıkar. 6 aylık deneme süresi söz konusudur.
  • Sektörün en eski isimlerinden birisi olan Curaçao üzerinden lisans almış olan işletmeler de vardır. Hatta bunların sayısının daha çok olduğunu görmekteyiz. 1996 senesinde kurulmuştur. Vergi dilimi düşüktür. Minimum 1000 dolar yatırımın yapılması esastır. Maksimum ise 5600 dolar şeklindedir.
  • Gibraltar oyun komisyonu lisansı ise Cebelitarık ülkesinde yer alan bir departmanın verdiği izindir. 200 Euro’dan başlayan tutarlar üzerinden lisans sağlar.
  • Kanada merkezli olan Kahnawake lisansını kullanan şirketler vardır. Ücretinin daha yüksek olduğunu görmekteyiz. Bu da 40000 dolar seviyesindedir.

Güvenilir olan slot siteleri işte bu oyun komisyonları üzerinden edinmiş oldukları izinleri kullanırlar.

Güvenilir Slot Firmaları Lisansları Nasıl Kontrol Edilir?

Güvenilir slot firmaları tarafından alınmış olan lisansların kontrol edilmesi çok basittir. Bunun için ilk olarak ilgili işletmenin resmi sitesine erişim sağlanmalıdır. Oyun komisyonu logosunun görüntülenmesi mühimdir. Bu aynı zamanda bir link olmasından ötürü bir kere üstüne tıklanır. Bu sayede izni vermiş departmanın sayfasında online olabilirsiniz.

Burada aranması gereken bir ibare vardır. Bu ise Valid adıyla dikkat çeker. İngilizce bir kelimedir. Anlamının geçerli olduğunu hemen ifade etmek lazım. Yeşil rengiyle karşımıza çıkar. Bu sayede mevcut ofisin lisansının yüzde yüz gerçek olduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkündür.

Güvenilir Slot Firmaları Lisanslarının Avantajları Nelerdir?

Güvenilir slot siteleri lisanslarının avantajları son derece çok olmasının yanı sıra bunlar şöyledir;

  • Ofislerin denetime tabi tutulmaları, güvenli bir şekilde hizmet vermelerini sağlar.
  • Firmaların tüm hizmetleri ilgili otorite tarafından kontrol edilir.
  • Aynı zamanda üyelik almış olan kişilerin her türlü hakkı yasal anlamda güvence altına alınır.
  • Olası anlaşmazlıklar ve sorunların yaşanması durumunda hukuk kuralları geçerlidir.
  • Zaman zaman kötü yönetim veya benzeri nedenlerden dolayı işletmelere cezai yaptırım uygulanır.

Güvenilir Slot Firmaları Lisansları Üzerinden Şikayet Nasıl Olur?

Her zaman mevcut izin sayesinde işletmelerin şikayet edilmesi mümkündür. Güvenilir slot siteleri başta canlı yardım olmak üzere birçok iletişim kanalını sunarlar. Ancak bunlardan memnun kalınmaması veya sorunun çözülmemesi halinde daha farklı bir yöntem kullanılır.

Bu sistem ise ilgili işletmenin oyun komisyonuna şikayet edilmesidir. Bunun için tamamen İngilizce olacak şekilde ileti hazırlanmalı ve yollanmalıdır. En kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlanır. Sorunun bu şekilde ortadan kalkması sık tercih edilen sistemlerin arasında bulunur.

S.S.S

Güvenilir slot siteleri lisansları gerçek midir?

Güvenilir slot siteleri üzerinden oyun katılımı yapmadan önce hemen lisansının gerçek olup olmadığına bakılır. Bunun için ise işletmenin sayfasındaki oyun komisyonu logosuna tıklanmalıdır. Saniyeler içinde sistem sizi komisyonun sayfasına yönlendirir. Burada yer alması gereken İngilizce bir ibare vardır. O ise Valid olarak dikkat çeker. Böylelikle lisansın gerçek olduğunu görebilirsiniz.

Güvenilir slot firmaları lisansları nereden alınır?

Güvenilir slot siteleri lisanslarını her zaman yabancı olarak bilinen oyun komisyonları üzerinden alırlar. Bunların arasında yer alan işletmelerin tümü belli bir para talep ederler. Malta, Kosta Rika, Curaçao, Kahnwake, İngiltere bunun en iyi örnekleridir. Böylelikle şirketler denetime tabi olurlar. Her zaman onları kontrol eden bir otorite söz konusudur.